Kdo jsme Aktuality Akce Ke stažení Modlitby Odkazy Kontakty


Interaction


Co?

Vzdělávací program určený převážně pro mladé důstojníky a kadety. Žádný rafting, žádné lana, žádné skály ... přesto může tento program utkvět v paměti účastníků více než např. RMH.

O čem?

Interaction je mnohem více zaměřeno na studium Bible a fundamentálních otázek víry. Některé úkoly, které se kadeti učí zvládat, jsou na první pohled výzva. Např. za 10 min. si připravit svědectví o tom, jak kdo uvěřil, které nesmí přesáhnout 3 minuty. Zkusili jste si to někdy? A co v cizím jazyce? :-)

Kde?

Colorado, USA, Skalisté hory

Díky své povaze se různé typy "Interaction" organizují také na jiných místech.

Kdy?

Obvykle v létě, doba prázdnin (může být červenec, srpen) - doba trvání cca 5 dnů.

Jak často?

Obvykle ročně.

Proč tam jet/nejet?

Hodně napoví "O čem". Je to jedinečná příležitost pro vlastní duchovní růst, sdílení se s ostatními kadety, kteří nejspíše řeší podobné problémy a situace jako vy sami. Vedení mají na starosti opravdu zkušení lidé, kteří toho hodně ví o křesťanské víře i vojenské profesi.

Pro koho akce není určená? Z velké části je to sponzorovaná akce, proto by nebylo vhodné, aby tam jezdil každý jen za zábavou (takových studentů s podobnými ambicemi by se jistě našlo dost). AKA představuje také hodně práce a načerpání a povzbuzení z těchto akcí by mohlo být dále využito (i když to není podmínkou).

Kdo akci organizuje?

ACCTS-MMI (Association for christian conferences, teaching and service - Military Ministries International)

Zpět

Osobní postřehy účastníků

(čeká na doplnění - v případě příspěvku kontaktujte webmastera)

Zpět